iOS 11.4 Public Beta yayınlandı

Teknoloji firması Apple, iki gün önce iOS işletim sisteminin 11.4 Beta sürümünü geliştiriciler için kullanıma sunmuştu. Firma şimdi de aynı işletim sisteminin herkes tarafından kullanılabilecek sürümünü duyurdu. iOS 11.4 Public Beta isimli işletim sistemi sürümü bir dizi hatayı düzeltiyor. Ayrıca bazı güncelleştirmeler ve performans geliştirmeleri içeren bu yeni Beta sürümü isteyen herkes tarafından kullanılabilecek.

Ancak herkese açık olan bu sürümü kullanmak için önce Apple Beta Software Program’a üye olmak gerekiyor. Programla ilgili detaylı bilgi Apple‘ın resmi internet sitesinde yer alıyor. 

Hem iPhone hem iPad cihazları tarafından kullanılabilecek olan yeni sürüm her Apple ürünü ile uyumlu değil. Beta sürümü aşağıdaki iPhone ya da iPad sürümleriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor:

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil alacak.

   

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir